Language
Українська Українська

Наукові ігри

  • 19 September 2018 09:00:00
  • Views: 11
 
Наукові ігри для маленьких професорів
 
     Відчути себе доктором наук, який стоїть на порозі грандіозного відкриття дуже просто! Залишилося тільки з'ясувати, як вибрати науковий набір для дитини, цікавий всієї сім'ї і безпечний для домашньої обстановки:
 
· Вік. Для малюків наш інтернет-магазин цікаву ботаніку, де шанси на успіх наукової діяльності б'ють всі рекорди. Для досвідчених науковців можна купити світиться рідина або чарівні кристали, які за ніч перетворюються в дивовижні фігури засніжених дерев.
 
· Захоплення. Якщо в сім'ї росте юний фізик, то уникнути блискавок вдасться лише в одному випадку: наукова гра для фізиків, ціна якої нижче вартості багатьох речей у вашому домі, повалених вибухів, розставить всі крапки над основними буквами, що цікавлять малюка. Ігри для хіміків містять безпечні реактиви, з якими можна зробити красиві наочні досліди.
 
· Подив. Навіть дорослі не завжди можуть пояснити, що відбувається, коли в хід йдуть наукові гри для дітей. Досить купити кілька фруктів, і вони запустять годинник, а полімерні черв'яки точно не доберуться до яблук і слив, адже у них зовсім інше призначення - дивувати дітей. Досліди з дзеркалами і безпечними вибухами, підкорення блискавок і проведення електрики через батьків не принесуть нікого в жертву науці, а допоможуть родині возз'єднатися в науці.
 
· Ціна. Наукові ігри завдяки різноманітності наповнення і кількості можливих дослідів і досліджень представлені в різних цінових категоріях. Їх можна придбати як основного подарунка або маленького презенту, який не залишає в кишенях дірок.
 
     Швидше вибирайте набір для дослідів і приступайте до підготовки. Наукові відкриття чекають дітей!